کانتر کوارتز مصنوعی خالص رنگ صفحه اصلی انبار

کانتر کوارتز مصنوعی خالص رنگ صفحه اصلی انبار
Chat Now
جزئیات محصول

Lianyuxing سنگ یکی از بهترین چین رنگ مصنوعی خالص انبار خانه کانتر کوارتز تولید کنندگان و تامین کنندگان، به بررسی قیمت فله مصنوعی رنگ خالص انبار خانه کانتر کوارتز با ما و دریافت نمونه رایگان از ما، یا قیمت عمده فروشی بهترین و با کیفیت بالا مد محبوب و فروش داغ و مصنوعی رنگ خالص انبار خانه کوارتز fabricator کانتر از ما خوش آمدید.

کانتر کوارتز مصنوعی خالص رنگ صفحه اصلی انبار

کوارتز دوم فراوان ترین ماده معدنی در پوسته قاره ای زمین پس از فلدسپات است. آن از چهارچوب مستمر SiO4 ساخته شده

سیلیکون – اکسیژن چهار ضلعی با هر اکسیژن بین دو تا چهار ضلعی، به طور کلی فرمول SiO2 دادن به اشتراک گذاشته شود.

سنگ کوارتز – یکی از سخت ترین مواد معدنی طبیعت - و از طریق فن آوری انقلابی این ماده سطح مدرن طبیعی و سبز را ایجاد کرده است. سنگ کوارتز مصنوعی غیر متخلخل، مقاوم در برابر لکه و عملا تعمیر و نگهداری رایگان است. این ایده آل، عملی ترین انتخاب برای برنامه های داخلی تجاری و مسکونی است.

سنگ کوارتز مصنوعی:

کوارتز مصنوعی سنتز با خلوص بالا اسید شسته 93% سنگ کوارتز 7% مواد پلیمری و مقدار کمی از رنگدانه های معدنی تحت شرايط خلاء و از طریق فن آوری تجمع مواد ناهمگن.

همچنین به عنوان سنگ مصنوعی, سنگ مهندسی ترکیبی از marblepowder رزین و بازیگران نوسان خلاء را به شکل بلوک با استفاده از رنگدانه است. سنگ توسط برش سنگ زنی و پرداخت سپس تولید می شوند. Somefactories ویژه کم ویسکوزیته، نشکن رزین پلی استر برای بهبود سختی، مقاومت و براق و کاهش waterabsorption را توسعه داده اند.


مزیت های ما

(1) رنگ و الگوی یکنواخت، اجتناب از رنگ سایه.

(2) سخت و جامد، اما سبک تر از سنگ.

(3) ابتدا بالا، مقاومت در برابر اسید، تابش غیر ضد الودگیی برای تمیز کردن آسان.

(4) absorptivity کم آب

(5) با طول عمر بالا و بدون ترک خوردگی ورید

(6) شبیه به سنگ مرمر طبیعی.

پرس و جو